Apie mus

Mūsų vizija –  patenkinti kiekvieno pirkėjo poreikius. Knygyno veiklos prioritetas  teikiamas mokomajai ir ugdomajai literatūrai. Ir ši kryptis yra  orientuota į šiuolaikinės, nuolat besimokančios ir tobulėjančios  visuomenės poreikius.  Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje

mokausi-tarti-l-ir-r-garsus
Skaitymas – štai geriausias mokymasis. Sekti didžio žmogaus mintis – visų įdomiausias mokslas. (A. Puškinas)
Puškinas

Mūsų įmonė

UAB  ,,Jodonė“ savo veiklą vykdo nuo 1995 m., bet kaip knygynas dirbti pradėjo nuo 2000 metų. Per šiuos ilgus darbo metus augom ir tobulėjom, ieškojome ir stengėmės pradžiuginti savo skaitytojus vis naujomis knygomis, prekėmis ir paslaugomis, kurias jie galėtų gauti tik mūsų knygyne. Mūsų vizija – patenkinti kiekvieno pirkėjo poreikius. Knygyno veiklos prioritetas teikiamas mokomajai ir ugdomajai literatūrai. Ir ši kryptis yra orientuota į šiuolaikinės, nuolat besimokančios ir tobulėjančios visuomenės poreikius. Prekių asortimentas skirtas ne tik vaikams ir mokiniams, bet ir suaugusiems. Norite pradžiuginti bendradarbį ar kaimyną, įteikti malonią dovanėlę artimam žmogui ar padovanoti prabangų albumą verslo partneriui , o gal tiesiog papildyti savo namų kolekciją geru  leidiniu?

Iš mūsų asortimento Jūs tikrai išsirinksite tinkamą knygą, o mes Jums visada padėsime, pagelbėsime. Jeigu neturime pageidaujamo leidinio, pasistengsime jį Jums gauti.

Ši veikla mums suteikia džiaugsmą, naujus iššūkius, išbandymus ir naują patitrtį. Tai mūsų darbas, mūsų hobis, mūsų namai, kuriuose Jūs visada esate laukiami. Mums svarbu kiekvienas pirkėjas. Dėkojame, kad mumis domitės!

Mūsų draugiški ir patyrę darbuotojai visada maloniai Jums patars, padės.

Shopping Cart