• Sumažinta kaina

PORTRETAS: JUOZAS IR JADVYGA TŪBELIAI

17,60 EUR
8,51 EUR Sutaupote 9,09 EUR
Su PVM

Autorius: Ingrida Jakubavičienė

Leidėjas: Tyto alba

Išleidimo metai: 2020

Puslapių skaičius: 471

Formatas: 15x24 mm, kieti viršeliai

Kiekis

  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Greitas pristatymas Greitas pristatymas
  • Galimybė grąžinti Galimybė grąžinti

Ingrida Jakubavičienė – istorikė, humanitarinių mokslų daktarė, dirbanti Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune. Jau aštuonerius metus ji intensyviai ir nuosekliai tyrinėja Pirmosios Lietuvos Respublikos (1918–1940 m.) politinį, visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą, iškiliausių politinių veikėjų biografijas. Ji – knygų „Seserys: Sofija Smetonienė ir Jadvyga Tūbelienė“ ir „Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos“ – autorė. Trečioji jos knyga – apie Juozo ir Jadvygos Tūbelių porą.
Ilgametis Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas, valstybės turtų ir žemės ūkio, švietimo ir finansų ministras, ekonomistas, finansininkas ir Lietuvių tautininkų sąjungos vadovas J. Tūbelis ir aktyvi visuomenininkė, žurnalistė, Užsienio reikalų ministerijos tarnautoja J. Tūbelienė neabejotinai priklausė nepriklausomos Lietuvos politiniam elitui. Amžininkus stebino, kaip šioje poroje susiderina du individualistai, pasižymintys ryškiais charakteriais bei labai skirtingais interesais.
Ši istorija skaitytojus ves knygos herojų gyvenimo keliu nuo vaikystės iki paskutinio atodūsio neaplenkiant nė vieno posūkio ar iškilusios kliūties, kartu su jais išgyvenant jų šlovės akimirkas bei apmąstant skaudžius likimo smūgius. Pasakojimą papildo gausi vaizdinė medžiaga, nuotraukos bei dokumentai iš valstybinių archyvų, muziejų ir privačių asmenų rinkinių. Anot autorės, “pagrindinis šios knygos motyvas yra ne tik šeimos istorija, atskleidžiamos herojų asmeninės paslaptys ar išgyventos politinės intrigos. Šie nepriklausomos Lietuvos valstybės elito atstovai savo unikalia gyvenimo istorija suteiks puikių patriotizmo ir pasišventimo valstybės gerovės labui pamokų, kurių dažnai pasigendame šiandieniame politiniame gyvenime.“

Tyto Alba
knyga_173
1 Vienetas

Atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą

PORTRETAS: JUOZAS IR JADVYGA TŪBELIAI

Autorius: Ingrida Jakubavičienė

Leidėjas: Tyto alba

Išleidimo metai: 2020

Puslapių skaičius: 471

Formatas: 15x24 mm, kieti viršeliai

Parašykite atsiliepimą